iletisim@raspberry-tr.com

Merhaba Böğürtlen Sevenler !

Merhaba Böğürtlen Sevenler !

Raspberry Türkiye topluluğu için ilk içeriğimiz ile sizleri selamlıyoruz.

Yola çıkma amacımız Türkiye’nin en büyük Raspbbery Pi topluluğunu oluşturmak. Raspberry Pi ile ilgili kaliteli bir içerik ağı oluşturarak ; kaliteli makaleler oluşturmak, Raspberry Pi tabanlı daha fazla projeyi ortaya çıkarmak, yeni başlayanlar için Raspberry Pi ve bileşenlerinin temellerini aktarmak, forumlar üzerinden etkili ve hızlı cevaplar bulabileceğiniz bir topluluk oluşturmak, programlama temellerinin öğrenimi ve aktarımını sağlamak, mevcut projelere daha fazla destek sunmak bu amacımızın başlıca konu başlıkları diyebiliriz.

Raspberry Türkiye topluluğunda tekel bir yönetim değil de tamamen topluluğun oluşturduğu bir akış yönelimi söz konusudur. Bu durumda gönüllüler iletişim kanallarını kullanarak yazar, yönetici, moderatör gibi görevleri almak istediğini belirterek topluluğa sağlayıcı olabilirler. Aynı zamanda forumlarda aktif destek, paylaşım yöntemleriyle de yarar sağlayabilirler.

Amacımız en büyük olduğu gibi en kaliteli içeriklerin ve iletişimin kurulduğu bir platform olmak. Forumlar ve iletişim kanalları üzerinden yöneltilen soru ve sorunları cevapsız bırakmamak, bilginin paylaşımını kaliteli ve doğru şekilde oluşturmak günümüzdeki alternatiflere göre kaliteyi artırabileceğimiz yegane yöntemlerin başındadır. Bu yöntemlerin uygulanmasında da topluluk üyelerinin desteği en temel gerekliliktir.Raspberry-tr olarak bunun farkındayız ve Raspberry-tr tamamen topluma mâl edilmiş bir oluşumdur.

Raspberry Pi Türkiye topluluğunun bir parçası ve kaliteli bir topluluğun mutlak mimarları olduğunuz ve olacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: